| MrFunky2 a întrebat:

Pot sa platesc pe PCGarage cu paysafe?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Aici sunt toate modalitatile de plata: http://www.pcgarage.ro/info/plata

| Jipa95 a răspuns:

Nu!

| MihaiMarian01 a răspuns:

Nu, nu poti plati prin paysafe. Metodele de plata pentru site-ul PCGarace sunt :
1.Ramburs - Platesti la momentul livrarii dar trebuie sa platesti si curieratul.
2. Card - Online sau la sediul lor.
3. Bitcoin.
4.Numerar la sediu.
5.In rate - BRD Finance, card cumparaturi Raiffeisen Bank, Card Avantaj de la Credit Europe Bank, Start Card de la Banca Transilvania, Card BCR, etc.
6. SEQR mobile wallet - Poti plati cu aplicatia SEQR pentru mobil.
Personal iti recomand plata numerar la sediul lor care se afla pe strada Logofat Tautu, Nr 68A, sector 3 Bucuresti. Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu.