| A12NDRA a întrebat:

Pot schimba parola cuiva fara sa ii stiu datele? sau sa aflu parola actuala.Nu este pentru ai face rau, doar vroiam sa ma uit in lista persoanei respective sa stiu daca m-a sters sau nu.

Răspuns Câştigător
| Gdeni a răspuns:

Asa ceva nu mai este posibil tongue yahoo s-ia refacut securitateatongue dar poti la fel de bine sa intrebi pers respectiva daca te-a sters sau nu. s-au poti sa iti faci un alt id si sa te dai drept alta persoana si sa faceti cunostinta...etc si pana la urma il intrebi daca nu cumva are idu respectivwinking