| Elly4all a întrebat:

Puteti sa ma ajutati cu ceva? vreau sa-mi schimb imaginea la avatar de pe acest site iar cand dau sa o schimb se blochiaza si cand isi revine nu s-a salvat poza.cu toate ca sus la status scrie"PROFIL SALVAT"... ce sa fa? astept raspunsuri MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Poti incerca acum sa editezi imaginea... am schimbat de doua ori si a mers...
Intra in contul tau, la Editare profil... apoi jos la imagine... selectezi cu Browser... si dai salvare profil si astepti cateva secunde...
Mult succes!
Daniela

2 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

La fel si la mine, dau pe vizualizare profil si imi intra ultimile intrebari puse, probabil este o defectiune, care speram noi se va rezolva in scurt timp.

lolita
| lolita a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel. bad luck.