| EugenRomaniuc a întrebat:

S-a intamplat ceva cu yahoo messenger. De fiecare data cand intru pe yahoo.com mi se blocheaza laptopul. Orice altceva daca as face totul e ok, cand intru acolo se blocheaza si am nevoie sa imi schimb parola la messenger. Any help?

7 răspunsuri:
| Alexandru200000009 a răspuns:

Reinstaleaza-ti browserul, daca ai internet explorer incearca de pe google chrome! happy

| Seby1994 a răspuns:

Posibil sa fie vreun virus. Dezinstaleaza-l si descarca alta versiune

| SanduVictor a răspuns:

Nu o schimba ai un virus in yahoo stergel

| deaadeea a răspuns:

Schimbati windows-ul si iti va merge, bafta funda te rogggggggg

| DeeYu2013 a răspuns:

Formateaza PC cel mai sigur si cel mai bine la un moment dat scapi de virusi.

| FkThRz a răspuns:

Iti recomand aplicatiile "TuneUp Utilities 2013" si "CCleaner". Downloadeaza-le, instaleaza-le si ruleaza-le. Dupa acest prag laptopul va rula ca si nou, iar problema cu Yahoo! Mail va fi rezolvata automat.

| vali1985 a răspuns:

Cel mai bine iti schimbi browser-ul, iar daca problema persista iti schimbi windows-ul.