| MaiNeimIsMaraxD a întrebat:

Cum imi schimb parola de la yahoo messenger?

5 răspunsuri:
| WestSid3 a răspuns:

Buna big grin
De sus, de deasupra numelui( si deasupra de unde pui statusul) scrie Messenger, iar apoi dai click pe My Account Info. Acum iti va aparea id-ul de mess, iar mai jos trebuie sa-ti bagi parola actuala.
Din chenarele care iti vor aparea, vezi la al 2lea (Sign-In and Security) si dai click pe prima: Change your password.
Iti vor aparea 3 spatii libere: in primul scrii parola actuala, in al 2lea scrii parola care doresti sa o ai, iar in al 3lea o scrii din nou pe cea noua.
Pa, pa! happy

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Mai întâi te loghezi pe yahoo. După ce te-ai logat în dreapta sus îți spue „Hi, X" dai acolo si scrie „Account Information" click acolo și te va trimite să te loghezi iar. Loghează-te și în jos scrie „Change your password" intră acolo și îți va cere parola actuală și apoi pe cea pe care o vrei.Succes!
Sper că te-am ajutat happy

| Yokrisztinutzza a răspuns:

Intri in mail.apoi in dreapta la Options dai Mail Options.apoi in stanga la Account Information. apoi change your password. Sper ca te-am ajutat.Bafta!

| amicumms a răspuns:

Deschizi mesul, sus de tot la messenger dai "" my account info "" o sa ajungi la profilul tau si o sa gasesti "change my password'', bagi parola veche si de 2 ori parola noua si GATA.

| fericitaaaa a răspuns:

Te loghezi pe mail dai date cont (ultime rubrica) dupa dai la schimba parola scrii parola ca o vrei si dupa aia care o ai funtita?:d