| jonydd a întrebat:

Sal all am nevoie daca aveti vreau program de editat video adica vreau sa fac un demo muzical si as vrea sa stiu cum sa pun diferite parti din video adica daca filmez in brasov si in bucuresti cum sa pun melodia sa fie ca un playback sa se auda si sa se miste in acelasi timp sa apara diferite peisaje si sa cante si eu de ex sa cand in bv si dupa aia sa apar ca cant in bucuresti dar sa nu opresc melodia daca stiti va rog sa ma ajutati big grin multumesc big grin scuze de post aici dar chiar am nevoie de ajutor big grin

Răspuns Câştigător
| PlanetaMinunilor a răspuns:

Pentru ce vrei sa faci poti folosi programele Magix 15 sau 16 sau pinnacle 14 sau 15 ii foate usor de lucrat cu ele si is bune pentru ce ai tu nevoie

6 răspunsuri:
| PlanetaMinunilor a răspuns:

Tot eu big grin in programele astea o sa ai diferite bare ex:pentru sunet, img, video etc. tu pui muzica pe bara de muzica si videorile dea supra ei adica pe bara de video o sa iti arate cat dureaza si daca mai ai de completat cu img sau videori casa aiba aceas durata ca muzica si poti sa sati de vrei din melodie sau di clipuri scuze ca ti-am zis prin doua raspunsuri daca cumva nu ai intele sau mai ai nevoie de ajutor id-ul meu mr.dew43

| PlanetaMinunilor a răspuns:

Da poti sa faci orice veizi in videoclipu lui rihanna, tu pentru inceput inainte sa filmezi sau sa faci poze ar trebuie sa iti descarti unu din pograme eu iti recomand Magix 15 sau 16 si Pinnale ii la fel de bun dar parca Magix ii mai usor,dupa ce ti-ai descarcat programul si iti merge poti incepe sa veizi cum functioneaza ex: sa pui ceva poze sau videouri, sa tai din clipuri sau sa pui unele efecte, asta poti face pana cand te apuci de facut imaginile pentru clipul tau. Id-ul meu ii mr.dew43 de ai nevoie de ajutor sau nu ai inteles te ajut cu mare placere si eu ma ocup cu videori editez de ceva vreme am pus unul pe Youtube uitate http://www.youtube.com/watch?v=ZnkrIgC3opA&feature=player_profilepage
asta a fost primul meu video editata nu-i cine stie ce am altele mai bune si mai compicate in calculator de vrei o sa iti trimit pe mess sa veizi sau cand o sa lucrezi tu la video putem folosi team viewer ca sa iti arat de pentru inceput cum sa faci

| TommyMiller a răspuns:

Ai incercat cu Windows Movie Maker? Programul il ai deja instalat...cauta la programe!

| jonydd explică:

E cam greu de facut nu stiu daca ma descurc dar inca nu am filmearile le voi face Eu eti sigur ca pot face asa ceva cu programele alea:D uite asa vrea sa iasa cam asa uitete la astahttp://www.youtube.com/watch?v=rp4UwPZfRis adica canta si dupa aia apare nusj ce si dupa aia apare ea fix la cuvantu ala si canta esti sigur ca pot face asa ceva :d ca nu are rost sa la iau daca nu pot face asa astept un raspuns cu da sau nu sa le iau sau nu pot face ca in video ala sau nu multumesc :d

| jonydd explică:

Ok mersi mult o sa-ti dau add la mess cand o sa am timp iti multumesc pentru ajutor :d

| jonydd explică:

Tia iesit super videoul ala :d