| tibi1990 a întrebat:

am un nokia 5800xpress music, am urmatoarea intrebare: Am intrat pe wireless cu o parola pe care o aveam mai demult, de curand am schimbat parola la modem si cand am incercat sa intru pe internet de pe telefon nu mai mergea, nu se mai putea conecta imi zice : Unable to connect, invalid wpa pre-shared key. Cum pot sa pun parola cea noua de la modem pe telefon? Multumesc.

1 răspuns:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Pai aia depinde doar de tine daca nu o tastezi corect sau poate nu ai scris-o sa o ti minte asa cum o ai la router