| susso a întrebat:

Nu mă pot conecta la wireless îmi zice "windows was unable to connect to clicknet **** ". Menţionez că după ce am schimbat parola la wireless nu a mai mers, am restartat routerul/laptopul, am introdus noua parolă şi tot nu merge.Ce e ciudat e că pe telefon merge să mă conectez.Care este problema?

1 răspuns:
| MariusMrs1996 a răspuns:

Salut!
Mai mult ca sigur cand ai resetat parola s-a resetat si adresa ta de IP sau adresa de MAK al netului.
Ca sa remediezi trebuie sa suni la furnizorul de internet si sa ii comunici modificarea pentru a actualiza modificarile.