| jonydd a întrebat:

Sal TPU cum pot sa vad o stire veche de la pro tv de prin 2000 cam asa era un accident un baiat a cazut de la etajul 4 si as vrea sa vad stirea? mersi

1 răspuns:
| xDavidx a răspuns:

Salut! Aceste siteuri ale KanalD, PrimaTv, ProTv, Antena1...etc sunt siteuri sponsorizate care nu lasa arhive de stiri pe internet cred ca ai observat si la YouTube ca nu prea poti gasi un eveniment postat prin secolul XIX... infine. Pentru a gasi arhive de stirii ar trebui sa faci parte din stafful acelui "Site"
Oricum Succes!