| alextheking11 a întrebat:

Aș vrea să aud cea mai tare stire din glob numai sa nu fie din romînia ci din alte țari și sa nu știe toata lumea stirea! Stiți o intrebare? Spre exempu spun eu o știre reala din america: O femeie de 30 de ani manîncă numai cipsuri cu aromă de pui la rotisor! Mănanca ne la varsta de 20 de ani! Alt fel de mîncare nu manancă! Deci sa fie o stire buna!

3 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Promit sa-ti caut stiri tari ( presimt c-o sa-ti placa, am una cu o femeie din America, mananca circa 4 canapele pe an, de fapt buretele acela care se pune sub tapiterie, are un dezechilibru de pe cand parintii ei au divortat dar interesant este ca acel burete contine o substanta de care are nevoie organismul ei) dar retuseaza cateva cuvinte,te rooog,stii tu care( incepe cu "România" ) si, eventual, cere-ti scuze fata de cei ce credeau ca Legislatie, Politic este o categorie serioasa. Facem intelegerea?

| Leocerba a răspuns:

Alex,te cam opintisi cu litere alea, ca eu ti-am gasit stiri tari de pe tot globu`(am una de la Maretia Mica,treaba ta... daca nu scrii corect, sa priceapa toti, ciu-ciu)

| Flaviius87 a răspuns:

Francmasonii conduc intreaga lume din umbră...Ei intenționează să facă organizații din ce în ce mai mari (gen UE) prin care să poată conduce întregul glob mult mai ușor!