| OnUtZzZaAa a întrebat:

Sal TPU.ma ajutati? am un telegon Lg KP500 si nu stiu cum sa lucrez cu cablul de date am instalat sidiu simi apar tot felul de optiuni music etc... cum fac sa transfer pe telefon piese jocuri imagini etc... dau fundita la cine imi da raspuns primuil binenteles corect

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce conectezi cablul, selectezi pe ecranul telefonului a doua optiune si intri in My Computer in calculator. Acolo iti apare disc nou care este memoria telefonului, si daca ai si flash stick, atunci iti va aparea in MyComputer si Discul sticului