| alin1988 a întrebat:

Sal TPU o intrebare. care windows pot sa formatez partitia,,c,, pentru ca am un windows ultimate si nu arata optiunea sa reformatez sau sa sterg partii, banuesc ca este doar un windows anume, FUNDA CARE STIE

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SirGilbert a răspuns:

Eu am Win XP SP3 si am acele optiuni.

| horia2012 a răspuns:

Cu orice windows poti face asta cu conditia ca sa faci un "fresh install" (instalare de la "0"), nu "update".

| alin1988 explică (pentru Marian_Marius_1973):

Marian vreau sa instalez windows din nou,si in partitia,, c,, unde vreau sa-l instalez zice ca nu am spatiu suficient, din cate stiu trebuie sa arate o optiune la partitie,, format, delete etc,, e la windows asta nu arata, ce sa fac?

| alin1988 explică (pentru horia2012):

De la 0
si nu arata optiunea de formatare sau delete partitie

Răspuns utilizator avertizat
| alin1988 explică (pentru Marian_Marius_1973):

Win 7

Răspuns utilizator avertizat
| alin1988 explică (pentru Marian_Marius_1973):

Doar windows 48gb

| alin1988 explică (pentru Marian_Marius_1973):

Ok mersi

Răspuns utilizator avertizat