| Dchirila a întrebat:

Sal TPU stie cineva un server de metin2 PVM privat care sa aiba maxim lv99-105 sa fie sigili si mapelele noi (beta.) ratele maxim 300 si sa aiba cv playeri pe el.

3 răspunsuri:
| PROTOTYPE a răspuns:

Tim1, tim2, chaos.

| Raus a răspuns:

Poti cauta in top 100. Te-as sfatui sa incerci metin2hammer pvm! Intri pe pagina hammermt2 si alegi sv 2. Este un sv superb am jucat si eu!

| AleXx_AleXx_1990 a răspuns:

Sall Dchirila uite aici un metin2 ff frumos :) ratele sunt mai mari dar crede-ma se creste ff grew :)) www.metin2remix.ro