| catalinv91 a întrebat:

Sall all : Cine imi zice si mie dc imi da eroare cand vreau sa intru pe mozila {The application failed to initialize properly(0xc0000142). Click on Ok to terminate the application }

3 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Trebuie reinstalat.

| Maximus a răspuns:

Internet Explorer 6 si Mozila Firefox Ro sunt doua motoare de cautare care au fost virusate in urama intrarii unor chimezi in baza de date ale acestora modificandu-le parametrii de functionare. Incearca Internet Explorer 8 sau Mozila Firefox US., care la ora actuala acesta din urma, este cel mai bun motor de cautare. Succes!

| catalinv91 explică:

L-am reinstalat si tot degeaba