| usuk a întrebat:

Sall all.ok deci vreau sa fac o felicitare in word si am nevoie sa stiu cam cum as putea dintr-o foaie sa creez 2 pagini si paginile sa fie numerotate(felicitarea va avea mai multe pagini) funda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tot din Insert intra pe Header sau Footer (in functie de faptul daca vrei ca numerotarea sa fie sus sau jos) si dai Type text si poti scrie 1 sub prima coloana si 2 sub coloana a doua. Asta dupa ce ai scris coloanele.

8 răspunsuri:
| biscuiteletau a răspuns:

Nu prea ai cum.
Mai usor o faci in Microsoft Office Publisher. happy

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.In Word intri in Page Layout si dai pe butonul Columns(simbolizat cu 2 pagini).
2.Tot din Word intri in Insert/Page numbers si din fereastra ce-ti apare poti seta numerotarea.

| usuk explică (pentru biscuiteletau):

Si ai putea sa-mi dai niste sfaturi? am cautat aici si tot nu-mi iesestraight face

| usuk explică (pentru Ioandelasal):

Asta am incercat si eu si nu am reusit.cum zici tu ar merge daca as reusi fiecare coloana sa fac so numeroteze.adica sa fac sa-mi apara pagina 1 si pagina 2 pe aceeasi foaie A4

| biscuiteletau a răspuns (pentru usuk):

Alegi tema [felicitare, in cazul tau, invitation cards] si le editezi cum vrei tu. thinking

| usuk explică (pentru biscuiteletau):

Nu nu, sfaturi despre cum sa aranjez cu numerele pe aceeasi foaie lol

| WR104 a răspuns:

Http://www.123greetings.com/
http://www.egreetings.com/
http://www.scrapbooksetc.com/crafts/cards/
Uite si un videotutorial cum sa faci felicitarea in Publisher
http://www.videotutorial.ro/? tag=cum-facem-o-felicitare-cu-publisher
Succes!

| usuk explică (pentru Ioandelasal):

Mersi frumos