| ayoalex a întrebat:

Sall am o problema foarte mare:
a)cand apas@ imi apare " adica sunt inversate?
b)cum se numeste programul care imi face windowsu' in romana?
funda. Toate se intampla fiindca am reinstalat windowsul.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

B)Pe XP folosesti LIP-ul.
http://www.microsoft.com/......tails.aspx
Pe Vista sau 7 folosesti Vistalizator. Dar, pe editiile Enterprise si Ultimate poti instala o alta limba via Windows Update(Optional Updates).
a)Da, cand schimbi din limba engleza in romana, se schimba si tastele. Comuti din nou pe engleza ca sa folosesti @ in loc de ".

3 răspunsuri:
| Pudi2Pantofi a răspuns:

A) tastatura ta ii setata pe limba romana!big grin jos la bara de control jos in dreapta ai mai multe. printre care si EN si RO dai clock akl si seteze pe EN si ai sa vezi ca nu iti mai apare!:*
b) habar n-am!thinking

| robbert a răspuns:

Ce windows ai?