| SergioItaly a întrebat:

Sall am un mouse fara fir l-am luat de curand, iy bag bateriile bag wirllesu acela ca un stik in spate la UsB mousul e aprins dar cand misk de el sageata nu are nici o reactie vreau ajutor raspunsul care ma poate ajuta sa-l fac sa mearga PRIMESTE FUnda

Răspuns Câştigător
| Monicaツ a răspuns:

Usb-ul are un buton ''connect'' la fel ca si mouse-ul. Apasa ambele butoane si apoi ar trebui sa functioneze. Succes!

1 răspuns:
| Robertttttttt a răspuns:

Nu are si un cd ca trebuie sa instalezi si driverul. nu asa pac si gata! plus ca mii se pare ca mouse-ul mai are un buton On/off