| vanessa12345 a întrebat:

Sall! As vrea sa imi fac o pagina de Google+ si nu stiu daca e gratis thinking Deci ce raspuns imi dati? Nu vreau raspuns gen da sau nu daca nici nu ai cont sau nu ai incercat.

4 răspunsuri:
| adrili10 a răspuns:

Este gratis

| KarynaBettley a răspuns:

Da e gratis poti sa incarci imagini sa adaugi oameni in cercur sa ii citesti noutatile cam ca pe twitter sa postezi pe wall cam ca pe facebook si til poti face cu un gmail. SUCCES! al meu e aici daca te intereseaza https://www.google.com/settings/account

| Achim_Anca_1990 a răspuns:

Am eu cont pe google si e chiar misto te ajuta sa iti faci o baza de date gen pentru lucrari si e misto ca automat iti face si cont pe youtube

| Achim_Anca_1990 a răspuns:

Da e gratis