| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,ce jocuri mai stiti pentru evolio evotab 2(640X480P) android 2.3.1,daca se poate cu impuscaturi sau racing, si daca gasitii si multyplayer. FUNDA

18 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

Multiplayer sniper vs sniper
alte jocurii nova 1, 2, 3
canter fire
assasins creed
real fotbal 2012
pes 2012
fifa 2012
asphart 6
dead speage 2
etc
Dar cum se numeste jocul ala cu care vine tabletta ca eu am evolkio evotab 1 ala cu masini iti mai dau jocuri multyplayer

Răspuns utilizator avertizat
| bogboy101 a răspuns:

Cum se numeste jocul ala cu care vine tableta evolio 2

Răspuns utilizator avertizat
| bogboy101 a răspuns:

Descarca dupa tpb scrie nova 1 cracked daca iti merege sau nova 1 sd file dar iai facut root
mai stiu niste jocurii farm frenzi
ala cu bile cu broasca
worms
si altele daca mai vrei da-mi id tau imi dai funda zilei+a lunii?

| bogboy101 a răspuns:

Imi dai jocul Racing thunder 1 pe Mail cu tot ce trebuie pentru ca messengen nu pot ca stau numi pe telefon si iti dau nova 1 cu sd file da? Si iti mai dau alte jocurii ...Plz da-mil la adresa bogdannistor92@yahoo.com

Răspuns utilizator avertizat
| bogboy101 a răspuns:

Pe mail plz
cu tot ce trebuie si iti dau si alte jocurii pe mail dar cati ani ai pentru ca tu fol ca si mine tableta pentru gaming

Răspuns utilizator avertizat
| bogboy101 a răspuns:

Nu stau pe mess stau pe mail (sunt pe mobil pe mess )mai am o adresa de mail bogdanutzu.angle@hotmail.com vezi daca merge

Răspuns utilizator avertizat
| bogboy101 a răspuns:

Oooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ii luai dupa net bye imi dai funda

Răspuns utilizator avertizat
| bogboy101 a răspuns:

Mersi mult imi da si funda

Răspuns utilizator avertizat
| PfloO a răspuns:

Pai uite eu joc aceste jocuri pe telefonul meu andoid si ambele-s multiplayer,, Cs Portable" si,, Raging Thunder 2"

Răspuns utilizator avertizat