| MariusEduard a întrebat:

Sall cum fac sa-mi sterg niste "prieteni " de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Biia95 a răspuns:

Dai clik pe prietenul care vrei sa il stergi...si trebuie sa dai la setari(sus in stanga)si acolo iti spune sa il blochezi sau sa il stergiwinking

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Te duci pe profilul prietenului respectiv si dai sus unde scrie detele friend sau unfriend.

| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Nu stiu daca e bine dar, intra pe profilul prietenului tau si acolo undeva arata 'sterge prieten'

| RyugaHideki a răspuns:

Te duci cu mausul pe numele lui.dar nu dai click. dupa iti apare o iconita cu Friends.dai click pe ea.si jos de tot ai Unfriend. Dai click pe ea si finish happy