| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,cum pot bloca notificarile mail? ma joc saints row 3 si tot primesc notificari de la facebook pe mail ca unu si-a creat o pagina si acum imi tot dau mailuri ca x su y aperciaza fotografia z, deci va rog sunt exaspreat de mailurile astea

Răspuns Câştigător
| eugeo97 a răspuns:

Intra aici: https://www.facebook.com/settings?tab=notifications

si bifeaza acolo sus unde scrie "Send me important updates and summary emails instead of individual notification emails"

1 răspuns:
| k4rT a răspuns:

Ai pe la setari ceva acol care zice sa nu mai primesti emailuri de la ei asa ma enerveaza si pe mine stau linistit vine unu posteaza o poza si vine emailu laughing