| Coss777 a întrebat:

Sall e adevarat ce se spune? ca Murinio(Antrenoru de la Real Madrid) pleaca la Chelsea si ii ia pe Cristian Ronaldo, Ozil si Benzema la Chelsea? dau funda va rog mai detaliat

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| adikinhhh a răspuns:

Murinho pleaca de la real dar nu la chelsea =). si @google77 sa stii ca cristiano ronaldo face cam cat 4 echipe din Romania nu mai mult rolling on the floor steaua (33mil euro) cfr (25mil euro ) dinamo (20mil euro ) si vaslui care nu mai stiu cat ar fi happy. Abramovic i-a facut oferta lu' guardiola de 45 mil euro pe 4 sezoane

| adikinhhh a răspuns:

94 mil chiar rolling on the floor)