| nimicitorul a întrebat:

Sall imi puteti spune ce placa video este compatibila cu sistemul meu procesor Intel(R) Celeron(R) d cpu 3. 06ghz, 1gb memorie rami, sursa 350w.Multumesc.Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Azazel a răspuns:

Trebuie sa vezi daca placa de baza accepta AGP sau PCI-E.
Oricum ar fi, placile pe care ti le-a sugerat WR104, nu prea te-ar ajuta si ar fi limitate de procesor, care e invechit.

3 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EH537BBBM/
http://www.emag.ro/......E28JDBBBM/
Una din astea, si mai sunt pe acolo, succes.

| nimicitorul explică (pentru Azazel):

Am vazut ca la mine acpeta PCI1 PCI2 as vrea sami spui si tu cam ce ar trebui sa nu dau bani degeaba si vreau sa imi mearga si mie jocurile in detalii medi-maxime.

| nimicitorul explică (pentru nimicitorul):

Am uitat sa-ti spun placa de baza este IntelNetBurst