| crs122 a întrebat:

Sall tpu.Am o problema.Sora mea a incercat sa imi deblocheze codul de la telefon acela cu model e la facut incorect de atatea ori incat acum imi cere numele de utilizator si parola google si cred ca imi trebuie contul google facut pe telefon nu mai imi aduc aminte nici numele nici parola nici ce adresa de e-mail am folosit.Ce pot sa fac sa imi repar telefon.Am nevoie de ajutor.

Răspuns Câştigător
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Pai du-te la un specialist de telefoane, mai incearca sa iti amintesti ce adrese de email ai scevparole ai mai folosit

4 răspunsuri:
| slyde a răspuns:

Nu, iti trebuie contul de Gmail daca nu il stii du-te la cosmote, Orange undeva!

| ToțiPentruUnu99 a răspuns (pentru slyde):

Pai asta a si zis,ca nu stie contul de Gmail,la asta se referea,si asta i-am si si eu,sa se duca la reteaua in care sia cumparat telefonul, Orange, cosmote, Vodafone, vede el cum face

| Flowwz a răspuns:

Trebuie resetat, du-l la un service de telefoane si il rezolva.

| crs122 explică:

Plec maine la magazinu Cosmote de unde mi-am luat telefonul