| MariusFlorentin1995 a întrebat:

am un pc Intel celeron 3.5 ghz ram 1gb placa video 128 intel 82945G express chipset family si internet broadband si dow de pe net cu 10mb/Sec
dar cand intru in cs pe un sv am lag si imi scade fps foarte mult ce pot face?

Răspuns Câştigător
| robertionutz3333 a răspuns:

Nu ai ce face netul tau este prea mare pentru a rula intr-un sv de cs de asta ai lag si sacadeaza incearca ceva mai incarcat care are ceva mai important sau mai multi playeri funda?

1 răspuns:
| Zadkiel a răspuns:

Ce raspuns idiot laughing. Fa-ti setarile la cs... Cauta pe net un cfg bun cu setarile netului.