| Cosmin162749 a întrebat:

as vra sa stiu pentru cei care joaca metin2 candy longju sv este deschis? si vreau daca se poate site-ul de unde il downloadez ca am jocu da mi sau sters fisiere din pc si nu merge...

25 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde il iau mah dacs tii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.candylongju.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie metin2... si download

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cauta

| Cosmin162749 explică:

Ba voi vedeti cat timp are intrebarea asta? nu mai raspundetilaughing

| oxannabelle a răspuns:

Site`ul la sv : http://board.candylongju.net/ si download : http://board.candylongju.net/index.php? page=Thread&threadID=3665

| Lion61222 a răspuns:

Sa inchis candyLongju si eu am incercat vr sa-mi fac aveam siteul salvat in opera si cand intru odata imi scrie ca este in lucru(de 5 luni)...

| ionutmartin80 a răspuns (pentru Lion61222):

Poi si cand se deschide?

| Lion61222 a răspuns (pentru ionutmartin80):

Nu se mai deschide...

| AsMuTT a răspuns:

Eu am cont de lv 127 135 141 si nu stiu ce tr sa fac casa pot sa instalez candylogju zice casa scriu name si pas si am scris si tot nu merge va rog ajutati-ma id meu de mess bodo.mafiotulcrying

| BossLike a răspuns:

Da`k vrei sa stii Server`ul este inchis,
Sa stii sa Nu bagi siteuri
De`alea naspa,
Cu virusi

| danyenache a răspuns:

✴Metin2 Candylongju2
•Mod de joc: PvM Medium.
•Rată experiență: 100%.
•Rată yang: 50%.
•Rată obiecte: 50%.
•Rate în weekend: 150%.

| ancuta_7913 a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu ca zice BUSY si zice y server is fuori servizio
am cont saman fata de 95 si war fata de 69
va rog ajutati-maaaaaaaaaaaaaaaaacrying((

| DeyutzaAdde32 a răspuns (pentru ancuta_7913):

Http://www.candylongju.eu/ asta e noul site sper ca te.am ajutat!:*

| DeyutzaAdde32 a răspuns:

Din fericire pentru voi sa redeschis http://www.candylongju.eu/ nu 100% site.ul, jocul nu merg momentan pentru ca sunt mici probleme. sper ca v.am ajutat bafta la joc!:*:*

| mirocina a răspuns:

Si mie la fel ceva min tot asa face dupa merge. ca am lvl 99 si is GM pe joc! si asa face el! iitii merge acum?

| madalynutz11 a răspuns:

Man vrei cont pe candy...am lvl 95 itme bune pe cont pe ro lvl minim 30?/

| loop36 a răspuns:

Haideti sa facem totusi ceva sa facem server asemanator cu candylognju dar nu stiu cum se face ca asi face eu

| vampiras112 a răspuns:

Baaa nu mai este candy longju deloc nu mai merge site-ul ala www.candylongju.eu de 3 luni :D

| Delcioiu_Remus_1987 a răspuns:

CandyLongju este inchis