| stefanhaiosu a întrebat:

SALL TPU cum intru de pe mozila firefox pe net fara sa se inregistreze la istoric vreau detalii

Răspuns Câştigător
| mg112mada a răspuns:

Intri la pagina de start firefox, iar sus de tot cu litere mici scrie Unelte.Dai acolo, apoi dai la Confidential, si o sa-ti apara ceea ce face parte din aceasta categorie, iar undeva pe la mijloc scrie: Istoric, iar putin mai jos FIREFOX VA..., iar tu alegi daca VA MEMORA ISTORICUL, SAU NU.
Cam atat, nu e greu, dar sper sa fi explicat eu destul de bine si clar.Te pup!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri in Unelte, dai Incepe navigarea fara urme si Porneste navigarea fara urme si nu se va inregistra in istoric. Numai bine!

| axeldavid a răspuns:

Intra la unelte si da incepe navigarea fara urme

| SuicideSilence a răspuns:

Click pe firefox (stanga sus) -> start private browsing

| SakoChan a răspuns:

Deschizi browserul Firefox si dai click pe casuta portocalie din stanga sus unde scrie "Firefox", apoi pe Options -> Options si iti apare o fereastra mai mica. In partea de sus a ferestrei scrie: General, Tabs, Content, Applications, Privacy, Security, Sync & Advanced. Dai click pe Privacy si vei vedea ca iti apare: Firefox will-remember history. Dai click pe remember history si iti vor aparea si optiunile Never remember History si Use custom settings for history. Dai pe "Never remember history", apoi pe Ok, si gata, Firefox nu iti va mai inregistra istoricul.

| SexxyAngel a răspuns:

Oricum se inregistreaza dar daca vrei neaparat sa nu vada nimeni unde ai intrat stergi de acolo imediat ce iesi de pe saitul respectiv...
sper ca ti-am fost de folos

| rareshboss12 a răspuns:

Poti sa iei Google Crome si nu o sa ai istoric! Sper ca ti-am fost de folos!