| MessiMessiMuzaffer a întrebat:

Cum se blocheaza contul unei persoane pe facebook? dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci pe timeline-ul respectivului, dai la rotita aia din dreapta si apoi dai la report/block...

| Cz_Annelise_1987 a răspuns:

Hello,

Intri pe contul tau, dai click in partea de dreapta-sus la Setari de confidentialitate(privacy settings), derulezi pagina in jos la Persoane blocate (Blocked persons and...) si scrii numele de facebook al persoanei respective si ok.