| tas3linh0 a întrebat:

Am si eu o problemda.Nu imi merge sa intru pe youtube prin google chrome. dar prin alte browsere merge, de exemplu prin internet explorer si nu vreau sa imi reinstalez google chrome pentru ca am o groaza de bookmarks si chesti si nu vreau sa le pierd.Cine ma poate ajuta Fundita

1 răspuns:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Daca ai alte browsere de ce mai folosesti Chrome? Solutia e sa il dezinstalezi incarci memoria Pc-ului degeaba si in plus daca o incarci prea mult o sa iti mearga extrem de greu