| Anestezia a întrebat:

Sall TPU stie cineva de ce nu mai citeste calculatoru meu cablu de date la noxia x3? plzzz plzzz plzzz Funda~~:X

Răspuns Câştigător
| andreeadragutza22 a răspuns:

Nu ai instalat harwl am patit-o si eu, uite ce trebuie sa faci dai la Bara de start jos i nstanga pe urma apesi pe Panou de control, pe urma dai la adaugar e hardwar sus acolo iti apare si dai selectare trebuie sa ai bagat cablul de date si iti va emrge 100% la mine o functionat funda?big grinD