| AlexStefan1 a întrebat:

vreau sa ma apuc de youtube : am un intro si fraps dar cand filmez cu fraps mi se deconecteaza in cam 30 sec. Ce pot sa fac + ca as vrea sa stiu cum pot sa pun intro-ul la inceputul video-ului mai bine FUDNA

1 răspuns:
| Gabel1997 a răspuns:

Ca sa poti pune INTRO la film, iti trebuie un program de editat. Eu folosesc Camtasia. In al doilea rand, eu filmez cu Bandicam, si il recomand. Filmez cat vreau eu, cat poate stoca PC'ul. Insa daca iti iei Camtasia, it decarci un ' Video Converter ' deoarece el iti salveaza filmul in format. camproj, si you tube nu suporta, si cu acel program schimbi formatul. Este un program de editat foarte bun, complex, dar usor de manevrat.