| Ponce a întrebat:

vreau si eu sa stiu care e cel mai bun windows pana acum in 2011 sh daca puteti sa imi lasati un link de download big grin

3 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

Windows 7 ultimate
http://thepiratebay.org/search/windows%207%20ultimate/0/99/300
trebuie sa ai cat de cat pc bun ca sa ti mearga bine. daca e slab pcu baga windows xp sp2

| Ponce explică:

Ms mult chiar windows 7 e cel mai bun sh app claudiu am 2 gb pe ramwinking

| AndradaVrq a răspuns:

Asa e! Si din punctul meu de vedere, tot Windows 7 Ultimate e cel mai bun big grin!