| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,vreau si eu o aplicatie pentru tableta mea,eu vreau sa imi pun in lockscreen sa o deblochez cu degetu meu,ca asa toti rattii intra pe ea si o strica, deci o aplicatie fngerprint cu care sa imi pot bloca tableta, ca sa am numai eu acces. Funda PS:scuze de categorie

1 răspuns:
| geotorje a răspuns:

Pai in primul rand la tableta ai setari, mai axect securitate si acolo are : cod pin, parola, etc si alegi acolo cod si iti pui cod si gata! S
per ca te-am ajutat