| Visatorul_3011 a întrebat:

Saloot - Vreau sa stiu si eu daca cumva tigarile electronice sunt la fel de periculoase ca cele normale?
Si sa imi spuneti care sunt efectele nocive la aceste tigari electronice?
Aaa si inca ceva credeti ca daca fumez din ele doar la o ocazie mai speciala imi va provoca dependenta?
Mss mult :X :X :X
Astept raspunsuri cat maii multe si serioase :X :X

Răspuns Câştigător
| RaluuRaluu a răspuns:

@laur, gresesti. Nu e ca o tigara normalaa surprise. Tigara electrica nu scoate fum sh nici scrum. Sh e mai daunatoare. Intreaba medic., Sau p cineva care se pricepe sh ai sa vezi. kiss. Succes!

1 răspuns:
| laur_8083 a răspuns:

Salut. happy tigarea electronica nu dauneaza sanatatii, tocmai de acceaa a fost facuta. cand tragi din ea e ca si cand ai trage dintr-o tigare normala doar ca nu dauneaza sanatatii! eu am una, si sunt multumit. de cand o am nu am mai fumat nici o tigare normala, si nu mai tusesc etc. poti sa o iei cu tine si cand mergi la baute cu prietenii laughing este exact ca o tigare normala!