| frenchxfries a întrebat:

Salut :3 Cum fac ca sa nu-mi mai apara notificarile de pe facebook pe mail?

2 răspunsuri:
| Chu a răspuns:

Buna.
Pentru a modifica modul in care primesti notificarile pe mail íntri´ in partea dreapta la optiuni->setarile contului->notificari->schimbi cum doresti primirea notificarilor de ex poti dezactiva notificarile primite de la un grup si apoi salvezi.
Sper ca am explicat destul de bine, daca nu ma poti intreba aici sau pe privat.
^^

| SparkleO a răspuns:

Salut.

eu unul mi-am facut o adresa de mail noua, si am schimbat-o cu cea pe care o avusesem pe facbook. acuma, nu mai am nici o problema. intru o data pe luna ca sa sterg mailurile si atat.