| Pauleboy a întrebat:

Salut.
A lucrat cineva pe vase de croaziera?
Am sansa sa merg prin "Jobs selection Brasov" si caut pareri. Trebuie doar sa trec in pre-interview pe engleza (nu am probleme cu engleza). Problema e ca de abia am absolvit liceul si nu am experienta.
Sfaturi?

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Sall. Sunt seriosi. Eu nu am lucrat,, dar stiu pe cineva, care nu a avut nici experienta dar a invatat. Afara am inteles ca se pot face si cursuri intensive. Mai este o firma pe Armata Rosie, care se spune tot asa, ca este serioasa. Pa!