| AsuRo98 a întrebat:

Salut.
Acum cateva zile am cumparat 3 lozuri zodiac de la loteria romana.
Un bilet a fost necastigator.
Celelalte 2 bilete mi-a iesit la zona 1 de joc cuvantul zodiac de 3 ori..asta inseamna ca am castigat nu?
Leam tirmis mail la cei de la loto si nu mi-au raspuns nici acum?
Voi ce credeti de ce nu raspund?
Ori cum ma duc maine cu biletele la agentie sa vad.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nici nu îți vor răspunde, fiindcă ei primesc, zilnic, sute de emailuri.
Încearcă să ajungi, până la o Agenție Loto, iar acolo sunt specializați în așa ceva, și te vor informa dacă lozul e câștigător, ori nu.
Sper să fii un băiat norocos! Succes.