| SimpleWay a întrebat:

Am abonament la orange (Delfin 4) cu contract pe 2 ani. In ianuarie se implineste un an, iar eu vreau sa renunt la abonament si sa ma mut pe cartela. Cand mi-am facut abonament am luat si un telefon nou. Intrebarea este : Daca vreau sa reziliez contractul o sa-mi ceara sa platesc in plus? Multumesc.

4 răspunsuri:
| Yppy a răspuns:

Nu poti. Am incercat si eu, si nu m-au lasat.

| conan20 a răspuns:

Da o sa te puna sa platesti abonamentul pentru fiecare luna pana la expirarea contractului si asta tot o data.

| Yppy a răspuns (pentru conan20):

Ai incercat tu?

| conan20 a răspuns (pentru Yppy):

Nu am incercat...dar am auzit k asa se procedeaza...