| myhayhot a întrebat:

am cumparat de curand un mouse manhattan 177689 si nu imi functioneaza cliku' de pe rotita, el se apasa dar nu apare nimic pe desktop sad ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| BogdySS a răspuns:

Pe desktop nu trebuie sa apara nimic, doar atunci cand poti sa dai scroll. click-ul de la rotita are rolul de a transforma mouse-ul intr-un scroller.
Daca totusi nu functioneaza chestia asta si tu nu te-ai exprimat bine, e un bai la sistemul de operare.

| timi1111 a răspuns:

Este ceva la windows o problema la fel am avut si eu si l-am reinstalat si a mers big grin