| K1NDdd3R a întrebat:

de curand mi-am cumparat un mouse : Razer Deathadder... sunt foarte multumit de el doar o problema are, cand dau scroll rotita mouse-ului scartie foarte tare, ce ar trebui sa fac in afara sa il duc inapoi si sa cer altul

1 răspuns:
| millyca a răspuns:

Există un spray, se numește WD-40 și îl găsești în supermarket de regulă la raionul de auto sau la cel de biciclete (dacă îl comercializează). Încearcă să pulverizezi prin spațiul care bănuiesc că rămâne între rotiță și corpul mouse-ului, dar doar puțin.