| Kratos_2675 a întrebat:

Salut,am cumparat recent un laptop HP pavilion dv6 : http://www.emag.ro/......-pA7P66EA, am auzit ca este foarte bun dar eu il vroiam pentru gaming s iacesta m-a dezamagit, mi-a zis un coleg ca daca ii schimb sistemul de operare de la windows 7 home premium la windows xp, imi vor merge mai bine jocurile.Intrebarea mea este: Tinand cont ca l-am cumparrat de la eMAG,daca ii schimb sistemul de operare imi voi pierde sau nu garantia? Va rog ajutati-ma, dau funda!

3 răspunsuri:
| Xao20 a răspuns:

Xp numai e pentru jocurile de acu lasati 7.nu pierzi garantzie, partea proasta e ca e laptop. Oameni buni laptopurile nu sunt pentru jocuri multi faceti greseala asta.In cocluzie poti sai faci ce vrei tot no sa-ti mearga mai bine

| Kratos_2675 explică (pentru Xao20):

Eu am windows 7 home premium 64 biti si toate jocurile bune am auzit ca cer 32 biti

| Xao20 a răspuns (pentru Kratos_2675):

Nu-i adevarat nu are legatura 32 cu 64 la jocuri decat la configuratia systemului sati vada ramu si altele.app linkul ala nu e bun