| TMaryus a întrebat:

Salut am cumparat un wireless edimax si dupa 2 luni nu mai mergea netu ce as putea sa fac sa mearga netu din nou si pe laptop si pe pc? funda va rog ajutati-ma dau si voturi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu mai merge din cauza router incearca cu un reset si reconfigureaza, daca e stricat te duci cu el la magazin ca e in garantie. Succes

| TMaryus explică (pentru anonim_4396):

Pai cum dau reset?

4 răspunsuri:
| TMaryus explică:

Dar cum dau reset si cum configurez/
?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TMaryus):

Poate sa aiba in spate buton de reset, sau te conectezi pe router si dai reset la configuratia de fabrica

| Vladutz2001 a răspuns:

Salut, TMaryus eu iti sp sa schimbi windowsu ca poate ti-a bagat vreun virus
pe care antivirusu nul poate detecta