| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am depus dosarele pentru somaj iar acum trebuie sa ma duc la "Agentia judeteana pentru ocuparea fortei de munca" pentru a primi un tichet precum ca am participat la acest eveniment.

Problema e ca nu stiu de unde pot face rost de acest tichet.Daca stie cineva as ruga sa raspunda. Daca nu o sa incep sa intreb eu in stanga si in dreapta.
Intreb asta deoarece vreau sa fiu sigur pe mine cand ma duc undeva.Multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tichetul il primesti de la AJOFM unde ti-ai depus dosarul pentru somaj.