| ploiesticity a întrebat:

Salut happy. Am facut un id nou si mi-am trimis lista de pe id-ul vechi. Toate bune, dar nu mai pot sa bag pe nimeni in lista acum straight face nu stiu din ce cauza. Atunci cand scriu id-ul la "Add" sta mult pana se incarca si cand se termina da eroare. Stiti cum pot sa rezolv problema?

2 răspunsuri:
| Dyller a răspuns:

Vezi ca poate ai setat altceva decat @yahoo.com ca mai sunt si alte chaturi si cu yahoo poti sa iei legatura, uitete in dreapta cand scrii la add sa fie setat pe @yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu baga pe nimeni in lista