| ELRey98 a întrebat:

Am FIFA 12 pe laptop ACER ASPIRE 6930ZG si imi merge sacadat. Processor: Pentium(R) Dual-Core CPU T4200 @ 2. 00GHz (2 CPUs), ~2. 0GHz
Memory: 3036MB RAM
Operating System: Windows Vista™ Ultimate (6. 0, Build 6001) Service Pack 1
Placa Video :NVIDIA GeForce 9300M GS
Display Memory: 1761 MB
Dedicated Memory: 499 MB
Shared Memory: 1262 MB

Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Windowsul te tine pe loc happy crede-ma. daca vrei sa te joci naga un xp silmpluwinking vista si 7 nu sunt pentru jocuri. sunt ele mai frumoase la desing si nah au unele imbunatatiri decat xp dar nu sunt bune. Am avut vista, 7 si xp dar sunt cel mai multumit de xp. Sfatul meu schimba windoswsulwinking

1 răspuns:
| Alex8595 a răspuns:

Salut, dupa parerea mea personala e sa schimbi windows-ul eu am windows 7 si mi-au mers toate jocurile pe care le-am bagat parerea mea este sa iti bagi,, Windows 7 Starter'' mananca si foarte putin din resursele calculatorului