| Kgula a întrebat:

Salut, am gasit o oferta foarte tentanta pentru o vacanta in Bulgaria si sper sa fie adevarata. este vorba de parca-hotel continetal din sunny beach

pentru 4 persoane totul inclus 6 nopti 30 de milioane de pe olotels.com

ce spuneti este adevarat? sunt 61 de comentarii de bine despre hotel.

1 răspuns:
| newsun a răspuns:

Buna,
in legatura cu intrebarea ta, as putea sa iti dau o varianta mai buna si cu pret destul de bun fata de siteurile romanesti. trimite un mail la adresa dana@newsun.bg, si trimite cererea si agentia new sun iti va raspunde imediat. site-ul lor oficial este www. newsun.bg.
Sper sa te ajute cu ceva raspunsul, si sa gasesti ce cauti.