| BlackManJe a întrebat:

Am o combina muzicala si un calculator. Cum fac sa conectez calculatorul la combina? Adica sa se auda la boxele de la combina sau ce fel de cablu trebuie sa am.

3 răspunsuri:
| Ivanaaa a răspuns:

Buna! trebuie sa cumperi cablul auxiliar si il pui in spatele combinei.La mine a mers. Sper ca te-am ajutat. FUNDA?batting eyelashes

| claudiu11re a răspuns:

Nu cred ca merge mai bine iei boxele de la combina si le conectezi la un sistem... e cel mai bine asa am facut si eu ...ca altfel nu a mers

| BlackManJe explică:

Imi poti da un link de rog de yunde sa-l cumpar?