| Dănutzs a întrebat:

Am o problema la messenger. Cand ma conectez nu merge prin direct prin internet (directly to the internet), ci prin proxy server (http), si nu inteleg de ce atata timp cat pe pc merge...(problema este la laptop). Help! Funda+vot pentru raspunsuri rapide. Thx.

6 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Vezi sa ai instalat iexplore 8

| Dănutzs explică (pentru frikk):

Am explorer versiunea 9... winking trebuie sa fie de la altceva...thinking

| frikk a răspuns:

Fa-mi te rog o poza in paint sa vad mai bine problema ta.

| Dănutzs explică (pentru frikk):

O poza la ce? la messenger?

| Dănutzs explică (pentru frikk):

Sau mai bine da-mi add la id: danutz_stelistu_07 si ma lamuresti acolo...

| frikk a răspuns (pentru Dănutzs):

happy o ce coincidenta obscura love strucklove struck mai esti si stelist ca moa love struck:X
imediat iti dau add