| anonim_4396 a întrebat:

TPU ajutor va rog, mess-ul meu nu merge ca, acolo la preferencess este la conection este bifat Connect directly to the internet si asa nu merge, mess-ul dar cand bifez Connect via proxy server merge -. Am wireless-t ca am 2 laptopuri ( de ce nu merge cu Conect directly to the internet, si care trebuie sa o las pentru wireless-t

Răspuns Câştigător
| s3my a răspuns:

Pai, daca merge intr-un fel si in altul nu, nu e clar in care mod trebuie sa-l lasi laughing?

Explicatie : e posibil sa iti vada device-ul wireless ca pe un fel de server proxy extern motiv pentru care sa nu vrea sa functioneze in alt fel. Nu prea ai ce sa-i faci si sincer sa fiu nici nu ai vreun motiv sa schimbi ceva.

[ desi nu e nevoie ] : daca vrei sa afli mai multe despre servere proxy si ce sunt alea, cauta pe wikipedia.

2 răspunsuri:
| GoodGuyDorel a răspuns:

Reinstaleaza-l

| Annä_Anné_1997 a răspuns:

Dau funda !