| mikiduts a întrebat:

Hei... am si eu o problema, de fiecare data cand imi instalez un antivirus mi se blocheaza conexiunea la internet ( nu ma lasa sa intru pe mozilla, explorer etc ), iar cand incerc sa intru pe messenger pot intra doar cu "http proxy" thinking help!

2 răspunsuri:
| brokenkid a răspuns:

Contro panel, local area conection, clik dreapta proprietati si schimbati protocolul de conectiunebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot fi de vina update-urile pe care si le face antivirusul. Mai uita-te o data in setarile programului antivirus, poate ai bifat ceva aiurea. Nu-ti instala orice antivirus free, s-ar putea sa te arzi urat de tot.